Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Podziękowanie

Wszystkim, którzy wsparli nas słowami otuchy, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy Św. w intencji śp. Barbary Pikiewicz pragnę wyrazić serdeczne podziękowania, wdzięczność i szacunek. Uprzejmie dziękuję za okazaną pamięć, adresy okolicznościowe, złożone wieńce i kwiaty. Państwa życzliwość była dla nas ważnym wsparciem w czasie ostatniej drogi naszej Mentorki i Twórczyni Akademii WSB.

Pozostanie w naszych sercach i pamięci na zawsze.

 

dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB

                     Rektor Akademii WSB

Rzecznik AWSB mówiła w prasie o prognozach dotyczących zdalnego nauczania

Polecamy lekturę obszernego artykułu dotyczącego przyszłości zdalnego kształcenia, który 24 maja pojawił się w „Gazecie Wyborczej”. Głos zabrała w nim dr Paulina Polko, rzecznik prasowy, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego AWSB. Wśród prognoz dotyczących szkolnictwa w i po pandemii, podkreślała ona m.in. istotę prowadzenia zajęć w tzw. formule flexi.

czytaj więcej o Rzecznik AWSB mówiła w prasie o prognozach dotyczących zdalnego nauczania

Informacje dotyczące pogrzebu śp. Barbary Pikiewicz

Informacje dotyczące pogrzebu śp. Barbary Pikiewicz – Założycielki i Kanclerza Akademii WSB

czytaj więcej o Informacje dotyczące pogrzebu śp. Barbary Pikiewicz

Zmarła mgr Barbara Pikiewicz, Założycielka i Kanclerz Akademii WSB

Akademia WSB z głębokim żalem zawiadamia, że w dniu 15 maja 2020 r. odeszła od nas śp. mgr Barbara Pikiewicz wspaniały i życzliwy Człowiek, Mentorka oraz wieloletni Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej, Założycielka i Kanclerz Akademii WSB (wcześniej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

czytaj więcej o Zmarła mgr Barbara Pikiewicz, Założycielka i Kanclerz Akademii WSB

Cykl Spróbuj studiów w Akademii WSB rozpoczęty!

Dziś wystartował nasz nowy cykl pn. Spróbuj studiów w Akademii WSB! – seria webinariów prowadzonych przez najlepszych ekspertów, pracowników naukowych i współpracujących z Akademią WSB wykładowców, podczas których poruszane są różnorodne zagadnienia w ramach wybranych kierunków studiów. Inauguracyjny webinar poprowadził gen dr. Roman Polko – generał dywizji Wojska Polskiego, dwukrotny dowódca Jednostki GROM, doktor nauk wojskowych w specjalności kierowanie organizacją.

 

czytaj więcej o Cykl Spróbuj studiów w Akademii WSB rozpoczęty!

 

Nasi partnerzy